X

Ndahet nga jeta regjisori Gjergj Xhuvani

Eshtë ndarë nga jeta sot në moshën 55-vjeçare regjisori i njohur Gjergj Xhuvani.

Pas një sëmundjeje të rëndë, Gjergji ndërroi jetë sot në një spital në Romë.

I njohur për krijimtarinë e tij kinematografike, këtë vit pritej dhe premiera e filmit të tij të ri ‘Liqeni im’.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Emri/ Gjendet një trup i pajetë në Delvinë, i zhdukur prej dy ditësh

Një trup i pajetë është gjetur ditën e sotme në fshatin Stjar të Bashkisë Delvinë. Viktima është identifikuar si Zeman...

Close