X

La gruan me tre fëmijë për të, krimineli që çmendi femrat nuk gjen karar, ndahet dhe nga fejuara miliardere

Krimineli më seksi në botë Jeremy Meeks është ndarë nga e fejuara e tij miliardere, Chloe Green, pas dy vitesh së bashku.

Çifti i kanë dhënë fund marrëdhënies me pretendimin se mes tyre nuk funksiononte më asgjë. Burime për Metro kanë thënë se çifti ende pas ndarjes ruajnë një raport miqësor dhe flasin me njëri-tjetrin.

Chloe Green së fundmi është fotografuar duke i kaluar pushimet me një mashkull tjetër dhe mesa duket Jeremy Meeks duket se nuk i ka pëlqyer kjo gjë.

Krimineli 33-vjeçar, i cili u cilësua edhe si krimineli më i nxehtë në botë në vitin 2014, i dha fund martesës së tij me 38-vjeçaren Melissa Meeks për Chloen.

Çifti kishte tre fëmijsë së bashku kur “krimineli” vendosi që të ndahej nga ajo.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
‘Stop lidhjes shtet-banda’, nis protesta e PD-së në Shkodër kundër Valdrin Pjetrit

Partia Demokratike nisi protestën e saj të paralajmëruar një ditë më parë në orën 19:30 të mbrëmjes së sotme. Protesta...

Close