X

Grabitet bashkëshorti i JLo

Bashkëshorti i Jennifer Lopezit të dielën kishte udhëtuar me makinë në drejtim të San Franciscos për të ndjekur ndeshjen Giants-Phillies.

Pas që u kthye nga ndeshja, partneri i JLo vuri re se është plaçkitur dhe vlera e gjërave të humbura shkon deri në gjysmë milionë dollarë.

Raportimet thonë se në makinën me qira bejsbollisti kishte bizhuteri, një laptop, dhe pajisje të tjera elektronike, të cilat u vodhën nga hajdutët.

Ngjarja ka ndodhur në dhjetë të mëngjesit dhe policët lokalë e kanë bërë primare zbardhjen e kësaj çështje.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
Vdekja e Gjergj Xhuvanit/ Rama: U deshën minuta të tëra ta besoja se ishte i vërtetë lajmi

Kryeministri Edi Rama duket i shokuar nga ndarja nga jeta e regjistorit Gjergj Xhuvani. Përmes një mesazhi në rrjetet sociale,...

Close