X

Georgina Rodriguez, imazh i Yamamay

Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay ka përzgjedhur modelen argjentinase për të reklamuar linjën e re,

Georgina duket sikur fluturon në foton e publikuar në llogarinë e saj në Instagram, një pozë që tregon të gjithë sensualitetin e saj. Pëlqimet dhe komentet pozitive kanë vërshuar, e si mund të ndodhte ndryshe kur fansat e saj kanë arritur shifrën 12.5 milionë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
I nxehti përvëlues, mjekët japin alarmin: Kush rrezikon më shumë

Vështirësi të theksuara në frymëmarrje ose një shtrëngim i fortë në dërrasën e kraharorit janë sinjale të forta alarmi që...

Close