X

FOTO/ Stresi dëfrehet me shokët, Kejsi e provokon nga Kanadaja!


Arkimed Lushaj dhe ish-e fejuara e tij Kejsi, pas ndarjes së bujshme, duket se akoma nuk kanë mundur ta harrojnë njëri tjetrin.

Nëpërmjet postimeve dedikuese në rrjete sociale, reperi dhe bukuroshja gjejnë kohën për të bërë postime të dedikuara.

Ndërsa Stresi kërcen e këndon me shoqërinë e ngushtë në studion e tij, Kejsi ka menduar ta përshëndesë me një foto provokuese, duke i treguar çfarë ka humbur.

“Për shopping”– shkruan Kejsi, duke treguar se nuk do t’ja dijë për ndarje.

Një mesazh për ish-partnerin e saj ky?!

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
VIDEO/ Nuk përmbahet Rashel Kolaneci, qëllon 27 herë me armë dhe s’i dridhet qerpiku: Më fal mami…

Gjithmonë e kemi parë në ekranet televizive, e veshur shik dhe në formë. Fjalën e kemi për Rashel Kolanecin e...

Close