X

FOTO/ Njihuni me supervilën e Sonila Meços, e gjitha prej guri ndërtuar mes pyjeve


Sonila Meço ndodhet me pushime në vilën e saj në Dardhë të Korçës dhe ka publikuar pamje nga shtëpia prej guri në mes të gjelbërimit.

Me një pamje magjike, mes bredhave të lartë një vilë dy katëshe e gjitha prej guri.

E madhe dhe me hapësira të bollshme, duket se Sonila Meço dhe bashkëshortin i saj kanë investuar shumë, për të shijuar ditët e tyre të pushimit në gjelbërimin që të fal zona e Dardhës.

“Të “ushqesh” një kopsht me lule nis me duart në pleh, por përfundon duke ushqyer shpirtin. Në shtëpizën tonë jemi të gjithë kopshtarë,”– shkruan Sonila Meço në rrjetet sociale, përkrah fotove të publikuara.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Nuk kam nevojë për burrë”, Armina Mevlani: Kam bërë lekë!

Prej shtatë vitesh, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë në një romancë mes tyre. Një ndër çiftet më të komentuara...

Close