X

FOTO/ Me rroba banje, Eni Çobani tregon për herë të parë format e bëshme, mesazhi befasues: Gjërat përfundojnë…


Mos u habisni, Eni Çobani shfaqet ndryshe në këto ditë të nxehta vere.

Jo si zakonisht, veshur me fustane serioze, avokatja këtë herë është shfaqur me rroba banje në ngjyrë të zezë.

E qeshur, me një kapele në kokë, ajo shfaqet buzë detit.

“Gjërat përfundojnë, njerëzit ndryshojnë, po a e dini çfarë? Jeta vazhdon.”, është shprehur ajo.

Nuk dihet se kujt ia drejton këtë mesazh avokatja.

Nuk janë të pakta dhe komentet në drejtim të saj, ku qytetarët e komplimentojnë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Nuk njihet! Anxhela Peristeri në superformë, humb peshë në mënyrë drastike, poston foto me bikini

Këngëtarja e njohur shqiptare Anxhela Peristeri duket se ka marrë disa ditë pushim për të shijuar detin dhe verën. Në...

Close