X

Emri/ Gjendet një trup i pajetë në Delvinë, i zhdukur prej dy ditësh

Një trup i pajetë është gjetur ditën e sotme në fshatin Stjar të Bashkisë Delvinë. Viktima është identifikuar si Zeman Kushe, 66 vjeç, banor i fshatit Stjar.

Trupi i tij është gjetur i mbështetur në murin e shkollës së fshatit.

Personi kishte dy ditë që ishte larguar nga banesa, ndërkohë që njihej si përdorues i madh i alkoolit, si dhe mësohet se kishte probleme kardiake.

Nga raportimet, bëhet e ditur se viktima nuk ka pasur shenja dhune.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Rrahmani: Transferimi në Serinë A ishte një hap i madh, tani dua të fitoj zemrat e tifozëve

Amir Rrahmani arriti të hidhte një hap të madh në karrierën e tij, duke u transferuar nga Dinamo Zagrebi, te...

Close