X

VIDEO/ Radhë torturuese në dyert e komisariateve, Berisha: Narkoshteti i Edvin Mafisë!


Qytetarët e Kavajës po torturohen nën diellin përvëlues duke pritur me orë të shërbehen në komisariatin e qytetit.

Një video është nisur nga njeri prej tyre në adresë të ish-kryeministrit Sali Berisha, i cili ka akuzuar për këtë mungesë shërbimi dhe torture, kryeministrin “Edvin Mafinë” dhe ministrin e Brendshëm, “Gjeneral hashashin”.

Ja çfarë shkruhet në mesazhin e ish-kryeministrit, publikuar vetëm para pak minutash:

“Një shembull shërbimi torturues, që iu ofrohet qytetarëve në narkokomisariatet e narkoshtetit të Edvin Mafisë dhe gjeneral Hashashit!”.

Në vijim, jepet videoja e dërguari nga qytetari me këtë sqarim:

Përshëndetje Doktor!
Shikoni çfarë ndodh në narkokomisariatin e Policisë Kavajë.

Njerëzit rrinë në rradhë të gjata për orë të tëra për të marrë shërbimet. E turpshme.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME
FOTO/ Shokohen pushuesit, një peshkaqen 1.5 metra i gjatë kapet në Vlorë

Një peshkaqen pranë bregut në Radhimë, ka shkaktuar panik tek pushuesit mesditën e sotme. Gjallesa detare, 1.5 metra i gjatë,...

Close