Rama “lëshon” urgjentisht Valdrin Pjetrin: I kemi rrugët të ndara, edhe vëlla ta kem nuk e toleroj

Kryeministri Edi Rama, ka reaguar pas publikimit nga Partia Demokratike, të dokumentave, që dëshmojnë se i zgjedhuri prej ti si kandidat për Bashkinë Shkodër, por edhe për drejtimin politik të këtij qarku, Valdrin Pjetri, ka një të shkuar kriminale. Rama thotë në statusin e tij se Pjetri është një njeri i edukuar, i zoli dhe i respektuar familjarisht, por se … Continue reading Rama “lëshon” urgjentisht Valdrin Pjetrin: I kemi rrugët të ndara, edhe vëlla ta kem nuk e toleroj