X

Nuk njihet! Anxhela Peristeri në superformë, humb peshë në mënyrë drastike, poston foto me bikini

Këngëtarja e njohur shqiptare Anxhela Peristeri duket se ka marrë disa ditë pushim për të shijuar detin dhe verën.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka hedhur dy foto ku shihet vetëm me bikini rozë, duke ekspozuar edhe trupin e saj.

Me humbjen drastike në peshë që ka bërë Anxhela, thuajse nuk njihet, duke u kthyer kështu në kohët e hershme që të gjithë e mbajmë mend.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
Analisti amerikan: Memoriali turk s’ka vend në Tiranë! Mos e pranoni

Analisti amerikan, David Phillips, thotë se memoriali për viktimat e grushtit të dështuar të shtetit në Turqi, nuk kishte vend...

Close