X

Momente tmerri/ Një burrë “gëlltitet” nga shkallët elektrike (VIDEO)

Ata që e kanë parë padyshim janë ‘tmerruar’, pasi një burrë e gjeti veten të bllokuar brenda shkallëve elektrike.

Në një video nga një stacion metrosh në Stamboll, Turqi, shihet që udhëtarët po përdorin një shkallë lëvizëse statike si një shkallë normale kur befas, ajo hapet dhe krijon një vrimë të madhe hendeku që papritur hapet nën këmbët e udhëtarit.

Burri përpiqet në mënyrë të dëshpëruar të mbahet, por përfundimisht, bie brenda mekanizmit.

Një orë më vonë ai lirohet dhe dërgohet në spital me lëndime të lehta.

‘The daily mail’

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Rusia zotohet se do të krijojë armë të reja bërthamore

Shefi për çështje bërthamore në Rusi, është zotuar se ky shtet do të vazhdojë të zhvillojë armë të reja, teksa...

Close