X

Martohet vajza e Majlinda Bregut me Erik Fullanin? Kjo është fotoja që ngre dyshime


Ditët e fundit, vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të lidhjes me djalin e ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë Ardian Fullanit, Erikun.

Në fillim ata u përfolën se janë ndarë, por ka qenë Kejda, ajo që publikoi një foto, ku konfirmonte se çifti ishin bashkë.

Duket se gjithçka mes tyre por shkon shumë mirë, pasi nga postimet në rrjetet sociale, kuptohet që Eriku dhe Kejda frekuentojnë të njëjtat vende.

Mirëpo, së fundmi, dëshirat e bukuroshes kanë kaluar deri në martesë.

Këtë e dëshmon fotoja e fundit e publikuar në Instastory, ku shfaqet gjysma e një çifti të sapomartuar.

Gjithçka mbetet për t’u parë, nëse dëshira e Kejdës do të finalizohet shumë shpejt.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
I thonë se është plakur, Bebe Rexha ka një mesazh (Foto)

Bebe Rexha vazhdon luftën e saj kundër paragjykimeve pavend që bëjnë njerëzit dhe fotoja e radhës është kjo. Këngëtarja shqiptare...

Close