X

Këngëtarja e njohur akuzohet për ngacmim seksual nga një balerin

Pak ditë më patë këngtëarja e njohur, Katy Perry u akuzua për plagjiaturë. Kënga e saj ‘Dark Horse’ e 2014 është kopjuar nga ‘Joyful Noise’, një këngë e reperit Marcus ‘Flame’ Gray. Gjatë procesit ylli i pop-it i kishte mohuar akuzat për plagjiaturë duke deklaruar që nuk e kishte dëgjuar kurrë këngën e bërë në vitin 2009.

Këngëtares së njohur i duhet t’i paguajë 2.8 milionë dollarë reperin Marcus Gray për këtë plagjiaturë. Por telashet nuk kanë të mbaruar për këngëtaren amerikane.

Josh Kloss, balerini dhe modeli i cili shfaqet në këngën e saj “Teenage Dream” në vitin 2010 akuzon Katy Perry-in për ngacmim seksual. Ai me anë të një statusi në rrjetet sociale ka treguar së është ‘poshtëruar seksualisht’ nga këngëtarja e njohur.

“Më kërkoi që t’i tregoja pjesët intime, duke më trajtuar si një prostitutë”- treguar ai. “Me Katy-in jam takua disa herë pas përfundimit të xhirimeve të “Teenage Dream”. Njëherë e kam takuar me një mikun tim, i cili ishte një fans i çmendur i saj. Kur u takuam u përqafuam. Dhe në sy të gjithë të pranishmëve donte që të hiqja pantallonat dhe të tregoja pjesët intime në sy të të gjithëve. Imagjinoni sa siklet ishte për mua”- vazhdon më tej Josh Kloss. Kujtojmë që në muajin dhjetor këngëtarja I tregoi të gjithë botës unazën, me të cilën aktori Orlando Bloom i kishte propozuar për martesë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
Hapet dera! “Bie” dhe Mallakastra, kryebashkiaku i ri hyn në zyrë

Sikurse ka ndodhur në disa bashki të vendit, edhe në njësinë vendore të Mallakastrës është përsëritur skenari i depërtimit në...

Close