X

“Gjynah, çfarë bëni?” Polica kap për leckash dhe plas në tokë të riun në Durrës, alarmohen pushuesit/ VIDEO


Një ditë më parë nga policia e Durrësit është arrestuar një person por nëpërmjet dhunës.

I riu i cili ndodhej brenda një makine luksoze ka kundërshtuar punonjësit e policisë duke mos dashur të zbresë nga makina.

Këta të fundit kanë përdorur dhunën dhe e kanë nxjerrë me forcë, zvarrë të riun nga mjeti, duke e shtrirë në tokë për t’i vendosur edhe prangat.

Kjo situatë është parë edhe shumë pushues të cilët janë trembur dhe kanë shpërthyer në të bërtitura kundra policisë. Kjo shihet qartë edhe në videon e publikuar nga JOQ.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Vrasja e 23 vjeçarit në Fier, kapen dy autorët e krimit

Policia ka zbardhur vrasjen e 23 vjeçarit Florian Selimi në fshatin Hamil të Fierit. Dy autorët e moshës 20 dhe...

Close