X

FOTO/ Skafi shpërthen në flakë në plazhin e Borshit


Një skaf është përfshirë nga flakët në plazhin e Borshit mesditën e sotme.

Fatmirësisht nga incidenti nuk ka të lënduar, ndërsa nuk dihen ende arsyet që kanë shkaktuar zjarrin në skaf.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rastit.

Pak javë më parë një anije turistike në Karaburun u përfshi nga zjarri duke u djegur plotësisht.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Teoritë konspirative mbi vetëvrasjen e miliarderit të njohur (mik i Trump dhe Clinton) trazojnë SHBA: Çfarë ndodhi në të vërtetë?

Vdekja e financierit të profilit të lartë Jeffrey Epstein po shoqërohet me teori konsiprative nga më të ndryshmet. 66 vjeçari...

Close