X

FOTO/ Luana Vjollca publikon njerëzit më të shtrenjtë të jetës, Stresi lë komentin e papritur


Ditën e djeshme motrat Vjollca ndanë momente të bukura nga pushimi i tyre me jaht në Jug të Shqipërisë.

Bashkë me nënën e tyre, Luana dhe Marina e treguan dashurinë e fortë që kanë për njëra-tjetrën në rrjete sociale.

Luana Vjollca ka ndarë disa momente të bukura pranë njerëzve të dashur në të cilat shkruan:

“E bekuar.. Nga Familja ime & natyra e mrekullueshme e Shqipërisë! Faleminderit Zot”.

Por, mes shumë komenteve në sy bie komenti i reperit Arkimed Lushaj.

“Familja ime,”- shkruan Stresi në postimin e Luana Vjollcës.

Nuk kuptohet se pse reperi ka lënë këtë koment, por edhe Luana ka preferuar të mos i kthejë përgjigje.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Martohet vajza e Majlinda Bregut me Erik Fullanin? Kjo është fotoja që ngre dyshime

Ditët e fundit, vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të lidhjes me...

Close