X

Falsifikim dokumentesh, Gjykata lë në burg Artenis Culajn dhe Ismail Bylykbashin, detyrim paraqitjeje për dy të tjerë

Gjykata ka lënë në burg Artenis Culajn dhe Ismail Bylykbashin. Ndërkohë që detyrim paraqitjeje është vendosur për Fatmir Loshën dhe Agollin.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Si u kthye hakmarrja primitive e Ramës ndaj Bushatit, në një shuplakë të hidhur për kryeministrin

Kryeministrit Rama i ndodh shpesh, që veprimet hakmarrëse, t'i kthehen mbrapsht si një bumerang, nga i cila do kohë ta...

Close