X

‘Boll më’/ Spahia – Ramës: Vendi yt dhe i kriminelëve që mbron, është pas hekurave

Pas Zërit të Amerikës, e cila konfirmoi origjinalitetin e dokumentave të publikuara sot nga Partia Demokratike, sipas të cilave Valdrin Pjetri rezulton me precedentë penalë në Itali, vjen reagimi i Bardh Spahisë.

Përmes një postimi në Facebook, ish deputeti i Shkodrës shprehet ndër të tjera se, nuk ka më asnjë dyshim mbi lidhjet e ngushta të kryeministrit Edi Rama me krimin.

Postimi i plotë i Bardh Spahisë:

Zeri i Amerikes sapo konfirmoj autenticitetin e dokumentave ku vertetohet ndalimi i Valdrin Pjetrit ne itali me akuzen per trafik droge.

Edvin se cfare ben ti me vellane tend apo me cdo kriminel e horr ne jeten tende, pervecse shqetesim per shqipetaret eshte edhe objekt i drejtesise.

Asnje hije dyshimi nuk hedh me kush mbi ty se cdo shqipetar i ndershem e di sa i zhytur dhe i kapur ne krim je.

Shqiptaret s’kane pse durojne me ty e llumin qe te rrethon, boll me! Vendi yt dhe i krimineleve qe mbron, shperblen e promovon eshte pas hekurave!

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
EMRI/ Rama zgjodhi koordinator bashkëpunëtorin e Valdrin Pjetrit në trafikun e lëndëve narkotike

Partia Demokratike publikuar sot kartelën penale të ndalimit, arrestimit, dënimit dhe dëbimit të Valdrin Pjetrit në Itali, të cilin Rama...

Close