X

Armë dhe tritol nga Serbia, arrestohet 51-vjeçari nga Kosova

Trafikonte armë dhe eksploziv nga Serbia, arrestohet 51- vjeçari nga Kosova. 51- vjeçari u kap me 19 pistoleta dhe 1.6 kg tritol TNT.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BALLKAN, LAJME
Meta “sfidon” lartësitë, shfaqet ndryshe në Bjeshkët e Sharrit

Presidenti i Republikës, Iliri Meta vijon të shijojë bukuritë përrallore të Bjeshkëve të Sharrit në Kosovë. Kreu i Shtetit edhe...

Close