X

FOTO/ Buzë detit e buzëqeshur, Floriana Garo shfaq për herë të parë barkun e rrumbullakosur


Pak kohë më parë Floriana Garo bëri publik lajmin e një shtatzënie të dytë.

Ajo është nënë e një vajze me emrin Adias dhe tashmë është në pritje të një fëmije të dytë.

Por, moderatorja është treguar gjithnjë e rezervuar në daljet e saj publike. Pas disa muajsh ajo ka vendosur të postojë një foto bashkë me mikeshën e saj.

Në sy bie barku i rrumbullakosur dhe përkëdhelitë e mikeshës së saj.

E veshur me rrobe banje dhe një fustan plazhi, Floriana Garo duket në formë të mirë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ E kafshon gjarpri, këngëtari amerikan, Mike Posner dërgohet me urgjencë në spital

Ylli i nominuar nga Grammy, njihet për hitet “Cooler Than Me” dhe “The Took a Pill in Ibiza”, dhe padyshim...

Close