X

EMRI/ Plagoset me thikë 38 vjeçari në Shkodër


Një plagosje me thikë ka ndodhur mesditën e sotme në lagjen ‘Mark Lula’ në Shkodër.

I plagosuri është sulmuar nga dy persona, të cilët janë larguar. 38-vjeçari Vat Shapti është dërguar menjëherë në spital.

Policia është vënë në ndjekje të autorëve dhe po punon për kapjen e tyre dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Gjendet një makinë e djegur, dyshohet se u përket vrasësve të Tonin Gjinit

Është gjetur një makinë e djegur në vendin e quajtur Kodër në Rrëshen. Paraprakisht dyshohet se automjeti i djegur u...

Close