X

Rike Roçi i tërbon të gjithë, fut dorën nën pantallona dhe bën foto provokuese (FOTO)


Modelja e njohur Rike Roci ka tërhequr gjithmonë vëmendjen më format e saj trupore dhe pamjen e saj.

Roçi shpesh herë publikon foto provokative në rrjetet e saj sociale të cilat nuk kalojnë pa u vënë re nga ndjekësit e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto e veshur me pantallona dhe një bluzë të shkurtër, por ajo që i çuditi të gjithë ishte pozicioni i dorës së saj.

Rikja e kishte vendosur dorën duke kapur pjesën e saj intime.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Ricky Martin dhe partneri prezantojnë për herë të parë të bijën, ‘çmendet’ rrjeti

Në janar të këtij viti këngëtari i njohur, Ricky Martin dhe partneri i tij Jwan Yosef u bënë prindër të...

Close