X

“Nuk dua të kthehem, jam me njerzit që dua më shumë” Eduard Grisha e pranon publikisht dashurin për Arbanën


Regjisori Eduard Grisha përmes disa fotove të postuara në rrjete sociale  ka njoftuar se ndodhet në Malësin e Madhe ku po punon për xhirimin e filmit më të fundit me titullin “Gjyshja” bashkë me stafin e tij.

Sipas fotove që Eduardi poston duket se ai ka zgjedhur aktore kryesore të filmit të tij Ema Andrean, e ndërsa shoqërohet dhe nga Arbana Osmani.

Në një foto të postuar në rrjete sociale nga Eduardi ka komentuar dhe mikja e tij Xhemi Shehu e cila e pyet se kur do të kthehet ne Tirane.

Ndërsa nuk ka nguruar ti kthej një super përgjigje Eduardi duke i kujtuar Xhemit se është fiks në vendin e duhur dhe me njerzit që do më shumë.

Regjisori Eduard Grishaj dhe Moderatorja Arbana Osmani akoma nuk e kanë konfirmuar romancën e tyre dhe pse ka një interesim shumë të madhë nga fansat e dyshes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Rike Roçi i tërbon të gjithë, fut dorën nën pantallona dhe bën foto provokuese (FOTO)

Modelja e njohur Rike Roci ka tërhequr gjithmonë vëmendjen më format e saj trupore dhe pamjen e saj. Roçi shpesh...

Close