X

Luana Vjollca nxit imagjinatën e lagur dhe me veshje transparente


Luana Vjollca është një nga personazhet më të ndjekura shqiptare në rrjetin social Instagram.

Duke e ditur mirë influencën e saj, moderatorja dhe këngëtarja përpiqet gjithmonë që të postojë gjëra sa më interesante në profilin e saj.

Dhe pas pushimeve  luksoze në Monte Carlo ku tërhoqi vëmendjen edhe të revistave të huaja, Luana është rikthyer për të nisur punën mbi projektet e reja.

Këngëtarja ka realizuar edhe një set të ri fotografik, por ndryshe nga i pari ku shfaqej mes pyllit, këtë herë është kthyer në sirenë.

Luana pozon në ujë, me veshje transparente dhe flokët gri, një pamje magjepsëse për të cilën këngëtarja është komplimentuar shumë.

“Shpirti i një sirene”, është përshkrimi me të cilin Luana i ka shoqëruar fotot.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Më detyroi të pi hashash” aktori i njohur rrëfen për darkën e tmerrshme me Trump-in dhe Melaninë

Aktori Woody Harrelson zbulon se ishte detyruar të pijë marijuanë gjatë një darke me Donald Trump, ku thekson se që...

Close