X

Ja si ndodhi intervista më e çuditshme në botë mes Edison Ypit dhe një plaku të moçëm!

Edison Ypi, një gazetar kontrovers, ka realizuar intervistën më të çuditshme dhe interesante, jo vetëm në botën shqiptare, por edhe më gjerë.

-Duke shkuar në Shistavec, takova këtë mrekulli, – thotë Edison Ypi, duke treguar një burrë të moshuar, të cilin e interviston me mënyrën e vet krejt origjinale.

Ndiqni intervistën dhe stepjen e madhe të plakut të moçëm, shihni se si Edisoni interviston plakun, por edhe se si plaku interviston Edisonin dhe nuk ka nevojë për asnjë koment tjetër.

VIDEO:

/TPZ.al/ Tej e këtej/

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in TEJ E KETEJ
Avokati i ditur Ngjela: A do të shpronësohen të korruptuarit e mëdhenj dhe ç’do të bëjnë amerikanët me Metën?

Për shkak se temperaturat e ditëve të fundit, pësuan një ngritje edhe më dramatike, zëdhënësi i FBI-së dhe Departamentit Amerikan...

Close