X

FOTO/ Era Istrefi “djeg” rrjetin, poston foto me bikinit minimaliste, këngëtarja në super formë


Këngëtarja me fame botërore Era Istrefi që ndiqet dhe komentohet shumë në rrjete sociale vijon pushimet super luksoze në Mykonos, nga ku ndan foto dhe video me ndjeksit në rrjete sociale.

Era duket në super formë nga pushimet duke postuar në rrjete sociale foto dhe video me bikini super të vogla duke provokuar fansat.

Këngëtarja shoqërohet në pushime nga i dashuri i saj DJ Julian Perreta, ku pak kohë më parë dyshja kanë postuar dhe dedikime romantike për njëri-tjetrin në rrjete sociale.

 

View this post on Instagram

 

Girls just wanna have sun ☀️

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Gjobat ndaj bizneseve/ Rezart Veleshnja ‘shpërthen’ ndaj shtetit: Shoku Edi Rama jeni bërë shumë të shpifur

Aktori i njohur i humorit Rezart Veleshnja, teksa ka qenë me pushime në Spille, ka reaguar ashpër ndaj aksionit të...

Close