X

Ditëlindja e Afronës, Blero i dedikon vargjet romantike: Të dua deri tek hëna dhe mbrapa


Modelja Afrona Dika feston ditëlindjen, ndërkohë një super urimi i ka ardhur nga i fejuari i saj këngëtari Blero Muharremi.

Blero me këtë rast duket se ka zgjedhur fjalët më të ëmbla dhe romantike për të uruar Afronën.

“Shpirti im, gruaja ime, gjithçka e imja urime ditëlindjen për personin më mahnitës dhe më të mirë që unë e njoh. Unë jam njeri më me fat, që jam duke kaluar kohën afër teje.

Ti më mungon shumë, urimi i vetëm për ty dhe për ne është që asnjëherë mos të festojmë të ndarë ditëlindjet.

Të dua deri tek hëna dhe mbrapa”, ka shkruar Blero krahas fotografisë së publikuar në Instagram.

Çifti shumë shpejt do të shkojë drejt altarit, ku edhe do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Era Istrefi “djeg” rrjetin, poston foto me bikinit minimaliste, këngëtarja në super formë

Këngëtarja me fame botërore Era Istrefi që ndiqet dhe komentohet shumë në rrjete sociale vijon pushimet super luksoze në Mykonos,...

Close