X

Kim Mehmeti: Nuk kërkuam “Rilindje” me politikanë milionerë


Analisti nga Maqedonia Kim Mehmeti ka bërë një tjetër koment ku shigjeton kryeministrin Edi Rama.

Prej kohësh ai është rreshtuar me kritikët e qeverisë socialiste dhe nuk kursehet në komentet e tij për situatën në Shqipëri. Në një koment të fundit në rrjetet sociale, Mehmeti shkruan se dëshironte një Shqipëri të fortë dhe jo këtë që është aktualisht.

“Ne donim një Shqipëri të fortë, me shqiptarë të kënaqur në të, e jo një ‘Rilindje’ të fortë me politikanë milionerë që na mësuan si mbrohet partia dhe pushtetarët, por jo edhe atdheu!” – shkruan Kim Mehmeti.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BLOG
Propaganda e rradhës!

Nga Jorida Tabaku Ka disa ditë që Rama dhe shpura qeveritare është angazhuar në një tjetër sulm në favor të...

Close