X

Fiton 975 mijë dollarë për çdo postim, CR7 kampion në Instagram

Kampion në fushë, por edhe në rrjetet sociale. Cristiano Ronaldo është sportisti që fiton më shumë se të gjithë për çdo postim në llogarinë e tij zyrtare në Instagram.

Sulmuesi portugez i Juventusit arkëton për çdo postim 975 mijë dollarë.

CR7 mban vendin e tretë në renditjen e përgjithshme të njerëzve të famshëm që fitojnë më shumë nga Instagram, pas modeles Kylie Janer (1.266 milion dollarë) dhe këngëtarja Ariana Grande (996 mijë dollarë).

Me sportistëve që arkëtojnë më shumë nga ky rrjet social janë edhe David Beckham apo Serena Williams.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE, SPORT
“Marca” publikon formacionin e 11 futbollistëve më të shtrenjtë në botë

Transferimi i Harry Maguire te Manchester Unitedi nga Leicester City e bëri atë mbrojtësin më të shtrenjtë në histori të...

Close