X

“Blindohet” veriu i Kosovës, bastiset shtëpia e politikanit serb


Ka nisur e trazuar dita e sotme në veri të Kosovës.

Mediat kosovare raportojnë se Njësia Speciale e Policisë ka bastisur shtëpinë e politikanit serb, njëherësh anëtar i Asamblesë Komunale në Ranillug, Ivan Ristiç.

Lajmi për bastisjen e banesës së këtij politikani është konfirmuar për mediat kosovare nga kryetari i Ranillugës, Davor Petkoviç.

Sipas këtij burimi, Policia ndërhyri në bazë të një urdhri gjyqësor.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BALLKAN, LAJME
Këshilltari i Merkel “shuplakë” Taulant Ballës: Interesante si nuk është arrestuar ende, ka lidhje me mafien!

Këshilltari i kancelares Angela Merkel, dhe njëherësh hartuesi i programit ekonomik për PD-në Martin Henze ka bërë një shkrim mjaft...

Close