X

VIDEO+FOTO/ Genc Prevlukaj “tradhton” Eni Koçin, shfaqet me një femër tjetër në klipin e ri


Reperi Genc Prelvukaj është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun, së fundmi ka publikuar dhe këngën e tij të titulluar “Dilema”.

Kush mund të jetë dilema e Genc Prelvukaj, pasi kënga flet për dashurin dhe pendesën e cila është shkruar nga reperi.

Reperi në klipin e ri shfaqet në bregdet me një jahtë luksoz dhe një super femër, por kjo duket se nuk është fare problem për të fejuarën e Gencit, këngëtaren Eni Koçin pasi ajo e ka publikuar këngën në profilet e saj në rrjete sociale duke i ofruar mbështetje.

 

View this post on Instagram

 

OUT NOW ! Dilema – @gencprelvukaj 🔥🔥

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

 

View this post on Instagram

 

A real man and a real woman make a team together. They never give up on each other ❤️

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

 

View this post on Instagram

 

Time is free, but it’s priceless @preciosa.albania ❤️

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Tre vjet moderatore, Rudina Dembacaj largohet nga Ora News, drejt TV Klan

Një muaj para nisjes së sezonit të ri televiziv, kanë nisur edhe lëvizjet e moderatorëve e ndryshimet e emisioneve. E...

Close