X

VIDEO/ Vajza e moderatorit Ardit Gjebrea talent në rep, gati bashkëpunimin e parë në muzikë


Moderatori dhe kantautori Ardit Gjebrea poston shpesh herë foto dhe video me vajzën e tij ku tregon dhe talentin që ajo ka në muzikë.

Moderatori ka publikuar sot një video të veçantë teksa vogëlushja e tij Ana dëgjohet duke kënduar rep dhe talenti i saj duket se i ka lënë të gjithë gojëhapur.

 

View this post on Instagram

 

#Repost @ivtase • • • • • • Hip-Hop Wave from @iamcardib & @annagjebreaofficial

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on


Video e Anës në rrjete sociale ka marrë mijëra pëlqime dhe komente duke e komplimentuar vogëlushen për talentin që ka.

Por video ka qenë dhe një ogur i mirë për Anën pasi një artist i famshëm i hip-hop-it në Shqipëri ka shprehur dëshirën që të sjell një bashkëpunim me të.

Pas publikimit të këngës me të atin duket se do kemi surpriza nga Ana.

Duket se Ana po ecën në gjurmët e të atit me talentin që ka në muzikë, mbetet të presim si do të jetë bashkëpunimi i saj i parë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Profil/ Transformimi i pabesueshëm i Dua Lipës

Dua Lipas po i kalon përmasat e një këngëtareje me famë botërore. Pavarësisht moshës së saj super të re, ajo...

Close