X

Vajza e ish-deputetes së PD ‘çmend’ rrjetin me fotot provokuese, shfaq linjat në plazh


Që prej moshës 18 vjeçare kur nisi të shfaqej në publik, si modele por më së shumti kur u bë aktive në Instagram, vajza e ish-deputetes së PD Albina Dedës, tërheq gjithë sytë nga vetja.

Dea bukuroshe dhe me linja trupore sensuale, këto ditë vere ka postuar disa foto nga pushimet në jug, duke ekspozuar aseset.

Sigurisht komentet dhe pëlqimet në këto foto kanë qenë të shumta.

Ja disa prej tyre të postuara prej saj në rrjetet sociale…

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
VIDEO+FOTO/ Genc Prevlukaj “tradhton” Eni Koçin, shfaqet me një femër tjetër në klipin e ri

Reperi Genc Prelvukaj është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun, së fundmi ka publikuar dhe këngën e tij...

Close