X

Vajza e ish-deputetes rrit temperaturat, shikoni fotot


Vajza e ish-deputetes, Albina Deda ka pozuar me bikini duke treguar linjat e saj perfekt.

Herë pas here bukuroshja publikon foto të nxehta dhe komentet për të janë mjaft pozitive.

Si gjithmonë, Ada ndezi sërish zjarrin në Instagram me fotot provokuese. ‘Lind dhe shkëlqe’, shkruan Ada përbri fotos së saj madje në disa foto e quan veten edhe sirenë.

 

View this post on Instagram

 

rise and shine 🐣

A post shared by @ adadedaa on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Nga Aurela Gaçe te Bleona Qereti, fotoja me bikini e Manjola Nallbanit vë në ‘lëvizje’ VIP-at

Ajo njihet nga të gjithë si një nga këngëtaret me zërin brilant. Fjalën e kemi për këngëtaren Manjola Nallbanin, e...

Close