X

Tre vjet moderatore, Rudina Dembacaj largohet nga Ora News, drejt TV Klan


Një muaj para nisjes së sezonit të ri televiziv, kanë nisur edhe lëvizjet e moderatorëve e ndryshimet e emisioneve.

E radhës është moderatorja shumë e dashur për publikun, Rudina Dembacaj të cilën prej gati tre vitesh e kemi parë në Ora News me emisionin “Mos i fol shoferit”.

Në sezonin e ri televiziv, Rudinën nuk do e shohim më në Ora News dhe burime për “Xing.al” bëjnë me dije se moderatorja do zhvendoset në TV Klan.

Rudina është në bisedime dhe është parë disa herë në Klan.

Nuk dihet ende nëse në Klan Rudina do vazhdojë me emisionin e saj “Mos i fol shoferit” apo do e shohim në një projekt të ri. Detajet na mbetet t’i zbulojmë së shpejti.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
VIDEO/ Vajza e moderatorit Ardit Gjebrea talent në rep, gati bashkëpunimin e parë në muzikë

Moderatori dhe kantautori Ardit Gjebrea poston shpesh herë foto dhe video me vajzën e tij ku tregon dhe talentin që...

Close