X

Stresi i lënduar? Çfarë shkruan sot për Keisin pas ndarjes (FOTO)


Pas ndarjes nga Kejsi, Stresi nuk i ka të pakta edhe mesazhet që përcjell. Ende nuk dihet se ç’ndodhi mes çiftit, mirëpo Keisi bëri gati valixhet dhe u nis për në Kanada. Përfundimisht ata u ndanë.

Pas largimit të saj, Stresi ka hapur zemrën në një postim në Instagram duke lënë të kuptohet se është i mërzitur nga kjo situatë mes tyre. “Buzëqesh që mos ta marrin vesh”, janë fjalët e Stresit në foto, ku në fakt shfaqet i buzëqeshur.

Pak ditë më parë Stresi publikoi edhe këngën e “Big Booty” ku u shfaq mes femrave.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Vajza e ish-deputetes rrit temperaturat, shikoni fotot

Vajza e ish-deputetes, Albina Deda ka pozuar me bikini duke treguar linjat e saj perfekt. Herë pas here bukuroshja publikon...

Close