X

Nga Aurela Gaçe te Bleona Qereti, fotoja me bikini e Manjola Nallbanit vë në ‘lëvizje’ VIP-at


Ajo njihet nga të gjithë si një nga këngëtaret me zërin brilant. Fjalën e kemi për këngëtaren Manjola Nallbanin, e cila gjithmonë shfaqet shumë në formë.

Por së fundmi ajo ka publikuar një foto një Instagram, buzë detit me bikini të zeza ku ka nxjerrë në format e saj trupore.  Jo vetëm komentuesit e ka kanë përgëzuar për trupin por edhe një sërë këngëtarësh të njohur.

Aurela Gaçe, Eli Fara, Irma Libohova, Bleona Qereti dhe shumë të tjera.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Thithe mirë, që të largosh budalliqet”, Rasheli nuk përmbahet, poston foton sensuale me koment thumbues

Rashel Kolaneci dhe pse shumë kohë larg ekranit vazhdon të mbetet një nga vajzat më të ndjekura që vazhdon të...

Close