X

Ilda Bejleri u largua pas 11 vitesh, Shakohoxha flet për sherrin: Unë e mora në televizion, e përjetoi me emocion largimin


Komentatori i njohur Dritan Shakohoxha ka folur lidhur me sherrin që çoi në largimin e Ilda Bejlerit nga Digitalb.

I ftuar në “Pushime on Top”, Shakohoxha tha se ishte ai që e kishte marrë vendimin që Ilda të shkonte në një televizion tjetër.

“Ndoshta nuk e përjetoi mirë lajmin që i dhashë unë. Unë jam trajner. Unë e kam marrë Ildën në Tv dhe po ne vendosëm që të punonte në një kanal tjetër.

E përjetoi me emocion por ne jemi ata që e morëm dhe ata që vendosën që të iki,”-tha Shakohoxha.

Pak kohë më parë në mediat rozë u publikua lajmi se Ilda Bejleri kishte vendosur të largohej nga Digitalb pas një debati të madhe me komentatorin Dritan Shakohoxha.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Vajza e ish-deputetes së PD ‘çmend’ rrjetin me fotot provokuese, shfaq linjat në plazh

Që prej moshës 18 vjeçare kur nisi të shfaqej në publik, si modele por më së shumti kur u bë...

Close