X

VIDEO/ Nuk mbajti dot frenat për shkak të takave të larta, ish e dashura e futbollistit të njohur bën aksidentit fatal


Ish e dashura e futbollistit brazilian Neymarit është përfshirë në një aksident ku si pasojë ka shkatërruar super mjetin luksoz të markës “Lamborghini PA”.

Modelja e Play Boy ishte duke xhiruar një set fotografik, ku një Lamborghini PA blu duhet të ishte pranë një pishine dhe Soraja duhej të ishte shofere.

Mirëpo, në një moment modelja serbe nuk ka arritur të mbajë frena për shkak të takave të larta dhe Lambo ka përfundon drejt e në pishinë.

Është dashur ndihma e një vinçi për ta nxjerrë nga uji mjetin e shtrenjtë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Dhjetë vjet në të njëjtin vend/ Pushimet e gruas më të fuqishme në botë (FOTO)

Nuk ka surpriza as sivjet. Kancelarja gjermane vazhdon të bëjë pushimet te i njëjti vend në Tirolin e Jugut në...

Close