X

Nami në rrjet me “meme” për Dakon dhe Ramën (fotot)

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Arrestohet në Angli i shumëkërkuari Gentian Doda, futi në burg gjqytarin Shkëlqim Miri

Gentian Doda, 40-vjeçari që ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, ka rënë në prangat e Policisë në Londër dha tashmë kanë...

Close