X

Tashmë janë tre, Orinda Huta dhe Turjan Hysko postojnë pozën e ëmbël buzë detit (FOTO)


Moderatorët e njohur, Turjan Hysko dhe Orinda Huta dy vite më parë lidhën jetën e tyre në martesë bashkë. Të gjithë prisnin një lajm të bukur nga çifti i famshëm I shoëbiz-it, një bebe që do t’i plotësonte të dy.

Por, duket se ende nuk ka ardhur momenti i duhur për këtë lajm të bukur, dhe Orinda me Turjanin kanë marrë një qen, që duket se i fal shumë dashuri.

“Ne të tre,”- shkruan moderatori Turjan Hysko përbri fotos ku duken të qeshur bashkë me partneren e tij dhe anëtarin e ri në familje.

Fotot i ka ndarë dhe Orinda Huta, dhe ardhja e re në familje i ka lumturuar pa masë!

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Luksi i shfrenuar i VIP-ave shqiptarë, pushimet mijëra euroshe në Mykonos

Nga Blendi Fevziu tek Arbana Osmani duket se të gjithë personazhet e showbiz-it shqiptar kanë zgjedhur të shkojnë në Mykonos....

Close