X

“Na hape barkun me ato gishtat e këmbës” Alketa Vejsiu sherr me ndjekësen: Ke vidat mangët në tru


Alketa Vejsiu, një ndër moderatoret më të pëlqyera nga publiku e cila ndiqet shumë dhe në rrjetet sociale.

Së fundmi Alketa ka postuar një foto, ku shfaqet e veshur me një fustan të verdhë dhe shapka.

Mirëpo një prej komentuesve i kanë rënë në sy gishtat e këmbëve të moderatores dhe i shkruan: Po na hap barkun me ato gishta tw gjithw i mbulojnë defektet ti i nxjerr.

Alketa nuk ka ngurruar t’ ja kthejë ndjekëses përgjigjen duke i treguar se ato janë unike siç i ka bërë natyra.

“Tani po mendoja; si t’ja bej qe te te mbyll barkun ty, se gishtat i kam ashtu sic i kam, te gjate si gjithe gjymtyret, edhe si gjuha ime e gjate qe s’duhet t’ja pertonte te gjithe atyre qe duan te marrin nje sharre e te mi presin!

Gishtat e mi nuk jane dru qe priten per te berezjarr Zonje e dashur! Une s’merrem me pamjen e grave, se jane vepra te Zotit te gjitha dhe secila eshte unike ashtu sic e ka bere natyra.

Por merrem me ato vidat mangut ne tru qe secila mund ti rregulloje! Kete po mund ta ndryshosh.

Ndoshta prerje a gishtave te mi do sherbente sizevendesim i vidave qe ju mungojne, por dua tju them qe jane shume te dobishme aty ku jane dhe une kujdesem shume qe te jene te pastra dhe te bukura sic i sheh ne foto! Kaq per Sot Rita!

Te djele te mbare”, shkruan Alketa.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
VIDEO/ Fansja “çmend” Ledri Vulën me kërcim të nxehtë në koncert

Mjaft i pëlqyer dhe i kërkuar këtë verë, është padyshim artisti Ledri Vula. Nuk mungojnë për të koncertet, mbrëmjet e...

Close