X

‘Humbësit fokusohen tek…’, nga pushimet luksoze, Ilda Bejleri i tregon të gjitha! Pozon topless (FOTO)


Moderatorja sportive Ilda Bejleri më ‘e nxehtë’ se kurrë ka pozuar topless duke tërbuar të gjithë ndjekësit në rrjete sociale.

Me kurriz duke ekspozuar fundshpinën, moderatorja seksi i ka hequr të gjitha dhe le të themi që më  fatlumi është ai që i ka shkrepur foton. Me perlat të varura në pjesën e kurrizit dhe duart të mbështjella në flokë, Ilda Bejleri i ka vënë flakën rrjetit.

“Fituesit fokusohen tek fitorja, humbësit fokusohen tek fituesit,”- shkruan Ilda Bejleri bashkëngjitur fotos së postuar në rrjete sociale.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Armina shijon plazhin, Zen Berisha i shpreh hapur dashurinë: Lulja më e bukur (FOTO)

Blogerja Armina Mevlani ka publikuar foto nga pushimet e saj në ishullin grek të Scorpios në Mykonos. Dhe sigurisht si...

Close