X

FOTO/ “Kam këllqe më të mëdha se burrat”, Dafina Zeqiri revoltohet me meshkujt ofendues: Mbylleni gojën


Dafina Zeqiri ka shkruar një postim në rrjete sociale, drejtuar të gjithë meshkujve që i kanë lënë komente negative.

E revoltuar për të gjitha shkrimet ‘pa lidhje’ që i kanë zënë sytë në profilin e saj këngëtarja ka bërë një postim ku shfaqet tejet e revoltuar.

“Fakt osht që i kom do “invisible” balls ma t’mdhaja se krejt qata “djem”, m’fal “burra” hm m’fal jo… “Dh..” që shkrujt komente absurde edhe s’dijn maspari me respektu motrat/ nënën e vet! Sidomos do/do femna?

Që hiq e hiq ma mir vetvetes s’ja boni kur shkoni edhe komentoni sene palidhje veq pse s’keni “balls” me jetu për veten tonde!

Por mbylleni gojën të gjithë se Muzikën dhe performancën e boj për QEFF shkaku juve! Ju Dua,”– shkruan Dafina Zeqiri në profilin e saj në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

🇦🇱

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

 

View this post on Instagram

 

𝕃𝕚𝕥𝕥𝕝𝕖 𝕓𝕠𝕠𝕥𝕪 𝕘𝕠𝕥 𝕒 𝕝𝕚𝕝 𝕓𝕠𝕦𝕟𝕔𝕖 𝕥𝕠 𝕚𝕥

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

 

View this post on Instagram

 

Monday

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Na hape barkun me ato gishtat e këmbës” Alketa Vejsiu sherr me ndjekësen: Ke vidat mangët në tru

Alketa Vejsiu, një ndër moderatoret më të pëlqyera nga publiku e cila ndiqet shumë dhe në rrjetet sociale. Së fundmi...

Close