X

Dajana Shabani ndahet nga boksieri? Humbja e besimit shkaku që nxiti konflikte (DETAJE)


Moderatorja Dajana Shabani pas divorcit nga ish-bashkëshorti i saj nisi një histori dashurie me boksierin kosovar, Kamer Maloku. Ata filluan të dilnin hapur publikisht, dhe komentet e tyre për njëri-tjetrin nuk fshiheshin më.

Madje Dajana Shabani publikoi dhe bisedat ku Kameri i propozonte për martesë. Por duket se kohët e fundit çifti janë përfshirë nga konflikte, dhe postimet e të dyve në rrjete sociale janë dyshuese.

Dajana Shbani shpërndau një video në profilin e saj në Instagram ku shkruante: “E për ju që s’patët besim n’mu….”.

Më pas kanë vijuar postimet e boksierit, Kamer Maloku që ka postuar një foto domethënëse me një fabul që ka të bëjë me marrëdhënien mes një gruaje dhe një burri.

Por, nuk është ndalur me kaq! Ai ka postuar dhe një foto bashkëngjitur së cilës ka vendosur titullin e këngës së Unikatil “Vetbesim”.

Megjithatë gjithçka mbetet për t’u parë në vazhdim!

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
E shtrirë në shezlong me këmbët hapur, Adelina Tahiri s’e kishte vënë re DETAJIN që e turpëroi (FOTO)

Këngëtarja Adelina Tahiri pas super hitit që lançoi pak kohë më parë, po shijon disa ditë pushimesh. E veshur me...

Close