X

Armina shijon plazhin, Zen Berisha i shpreh hapur dashurinë: Lulja më e bukur (FOTO)


Blogerja Armina Mevlani ka publikuar foto nga pushimet e saj në ishullin grek të Scorpios në Mykonos.

Dhe sigurisht si një blogere e vërtetë ka postuar pafund foto nga plazhi, e veshur me rroba-banje të gjelbëra.

Krahas fotove të tilla aq provokuese, nuk kishte si të mungonte edhe komenti i të fejuarit të saj, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenit.

“Lulja më e bukur,”– shkruan ai krahas fotove të postuara nga Armina. Edhe pse nuk dihet përse ai nuk i është bashkuar modeles për t’i kaluar pushimet së bashku.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Tashmë janë tre, Orinda Huta dhe Turjan Hysko postojnë pozën e ëmbël buzë detit (FOTO)

Moderatorët e njohur, Turjan Hysko dhe Orinda Huta dy vite më parë lidhën jetën e tyre në martesë bashkë. Të...

Close