X

Zhduket një vajzë nga Fushë Kosova

Para katër ditësh një vajzë nga Fushë Kosova është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj

Rastin në polici e ka lajmëruar të shtunën nëna e vajzës së zhdukur, e cila ka bërë të ditur se që nga data 17 e këtij muaji ajo nuk e di vendndodhjen e vajzës së saj, shkruan Express.

Në raportin 24 orësh të policisë bëhet e ditur se rasti është duke u hetuar.

“Fushë Kosovë 17.07.2019-Më 20.07.2019 ankuesja femër K/Shqiptare, ka raportuar se vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar”, theksohet në raport.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BALLKAN, LAJME
Luçiano Boçi: S’ka përçarje të opozitës, zgjedhjet vetëm me qeveri tranzitore

30 qershori është krejt nul dhe dekreti i Presidentit për 13 tetorin në fuqi, kështu deklaroi gjatë një bisede me...

Close