X

Zgjedhjet e 25 qershorit?! Hajdarit i ‘merret’ sërish goja, ngatërrohet në intervistë: Më falni….

Deputetja Rudina Hajdari ka dhënë së fudnmi një intervistë për “Zërin e Amerikës”, ku foli në lidhje me krizën politike në vend dhe për hapjen e negociatave.

Teksa komentoi edhe vendimin e qeverisë në lidhje me shkarkimin e Presidentit Ilir Meta, Hajdari u shpreh se kjo lëvizje i është dukur e drejtë, pasi Presidenti ka shkelur ligjin.

“Ilir Meta ka zgjedhur një rrugë të paligjshme për zgjidhur krizën politike. Kjo filloi që në momentin që ç’dekretoi zgjedhjet e 25 qershorit,”– tha deputetja teksa i merrej goja.

Sigurisht që Hajdari e kishte fjalën për zgjedhjet e 30 qershorit dhe vijoi më tej: Më falni, doja të thoja, zgjedhjet e 30 qershorit…”

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
I jepet lamtumira e fundit legjendës Frashëri, homazhe nga figura të shquara të futbollit shqiptar

Ikona e futbollit shqiptar, Fatmir Frashëri u përcoll sot për në banesën e fundit. Ai u nda nga jeta një...

Close