X

Xhensila nuk ndalet, prapë vjen joshëse me të kuqe

Ajo nuk po mendon të ndalojë asnjëherë.

Bukuroshja shqiptare, Xhensila Seferi, ka hedhur një tjetër imazh të ‘nxehtë’ në Instagram, shkruan Syri Kosova.

Në foto, ajo shihet e veshur me një palë bikine, që në pah ia kishte nxjerrë trupin fort seksi.

Padyshim që në këtë imazh nuk munguan as komentet e shumta.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
Dënohet aktorja turke për fyerje të Erdoganit

Gjykata e Apelit në Turqi dënoi me 11 muaj dhe 20 ditë burg për aktoren dhe këngëtaren Zuhal Olcay për...

Close